Операції з іноземною валютою

Операції з іноземною валютою
  • Банком швидко і ефективно здійснюється покупка і продаж іноземної валюти як за свій рахунок, так і на МВРУ.
  • Фахівці ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» надають всесторонню допомогу Клієнтові в підготовці зовнішньоторговельних контрактів з врахуванням вимог валютного законодавства.
  • Банком здійснюються операції по обміну/конвертації широкого спектру іноземних валют.
  • З 2004 року ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» є членом SWIFT, що дозволяє швидко, надійно і конфіденційно проводити розрахунки як в іноземній валюті, так і в гривні, а також обмінюватися інформацією з провідними членами банківського співтовариства в Україні і за кордоном.

З метою обслуговування зовнішньоекономічної діяльності клієнтів банку-юридичних осіб, операцій фізичних осіб з переказування та одержання переказів в іноземній валюті, а також власних операцій банку, ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» відкрито 7 кореспондентських рахунків у 4-х іноземних банках (Commerzbank AG, Slovenska Sporitelna a.s., JSB "Sobinbank", JSB "Russlavbank") та 19 - у 8-ми банках України (ВАТ КБ "Хрещатик", АТ "Банк "Фінанси та Кредит", АТ "Кредобанк", АТ "Райффайзен Банк Аваль" та ін.). Відкриті рахунки охоплюють весь спектр основних валют, які традиційно використовуються у світовій практиці міжнародних розрахунків, це, зокрема, долари США, євро, російські рублі, англійські фунти стерлінги, швейцарські франки та ін.

Для максимально якісного та швидкого обслуговування фізичних осіб ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» надає термінову та якісну послугу з переказу коштів у будь-яку точку світу за допомогою міжнародних та вітчизняних платіжних систем переказів з відкриттям та без відкриття рахунку, у національній та іноземній валюті, на користь фізичних та юридичних осіб, по території України та за кордон, а саме: Western Union , Anelik, Сontact, Money Gram, Unistream, Privat Money та власної внутрібанківської системи.

Переказ грошей – одна з самих поширених банківських послуг, завдяки наявності зручно розташованих пунктів обслуговування клієнтів по прийому-видачі переказів (більш ніж 40 відділень банку) та надання своїм клієнтам надійного, швидкого, максимально оперативного та недорогого сервісу. Високий рівень безпеки систем забезпечує гарантовану виплату отримувачу суми переказу.

© ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК», 2018. Всі права застережені.
Designed by DXLab